ELITE TEAMS

BELOFTEN + U19

Volgt later

ELITE TEAM  U17

 

Van links naar rechts :

1ste rij :  Van Dessel Kevin ,  Saibari Ben El Basra Ismael,  Louknine Samy,  Diomandé Ardjouma Junior,  Coenen Bavo,  Vandevoordt Maarten,  Hendirckx Neil,  Leliendal Yannick,  Sierra Elias, Custers Tom.

2de rij :  Kris Maerivoet,   Michel Wenmaekers ,  Coomans Wout,  Van Roosbroeck Jannik,  Sierra- Capelletti Ruben,  Cuypers Arne,  Vandermeulen Siebe,  Sender Youri,  Van Rosmalen Mitchel, Vanaenrode Erik,  Tedeschi Enzo,  Roex Gilbert.

ELITE TEAM  U16

 

Van links naar rechts :

1ste rij : Derwa Yarne,  Meuldermans Vincent, Oger Dario, Mewis Stef, Camel Ismail, Boelen Patrick, Roex Gilbert, Boujemaoui Faissal, Balouk Marouane, Takidine Jamil, Bahadir Yunus.

2de rij : Pepe Casimiro Diego, Kolen Bart, Fransen Ruben, Schenk Lars, Geusens Jay-dee, Leysen Tobe, Corstjens Dries, Cenci Théo, Lemmens Mats, Németh Andras, Varsalona Massimo.

ELITE TEAM  U15

 Van links naar rechts :

1ste rij : Tarik Radi,  Jan Geboers,  Maarten Swerts,  Gilles Jehin,  Brent Stevens,  Mert Guler,  Adnane Abid,  Luca Oyen,  Tuur Rommens.

2de rij : Gilbert Roex,  Peter Vermeulen,  Roland Van Gorp,  Wout Goossens,  Amine El Taibi,  Lander Aerts,  Vic Chambaere,  Lucas Beerten,  Sam Krawczyk,  Daan Dierckx,  Fernando Carrillo,  Peter Reynders.  (Etienne Verstegen en Nathan Gosselain niet op de foto)

ELITE TEAM  U14

 

Van links naar rechts :

1ste rij : Dejonghe Mattéo - De Grand Sam - Chantrain Lucas - Claes Thomas - Erna Ferre - Sterckx Viktor - Slegers Ferre - Concas Senne - Vanderheyden Noah - Lokesa Chris.

2de rij : Konde Samson - Cutillas Dario - Van de Perre Kamiel - Martens Nolan - Et Taibi Sofiane - Dwomoh Pierre - Berten Luca - Smets Matte - Bourouane Driss - Sagrado Ritchie - Smekens Raf.

3de rij (staf) :  Witters Koen -  Luijten Jos - Thielen Tim - Voortmans Johan - Beliën Guy - Geysmans Louis.

ELITE TEAM  U13

 

Van links naar rechts :

1ste rij : Hakim Sahabo,  Kasper De Groote,  Milan Baert,  Zyan Auchet,  Zenzo De Boeck,  Pepyn Oversteyns,  Stephen Reynaerts,   Axl Strybol,  Rachman Tchekuyev,  Mathis Heyselberghs.

2de rij : Candan Baskale,  Josias Omba Lama,  Thomas Vanswegenhoven,  Godwin Santiago Rufai,   Elton Yeboah,  Faisal Al Mazyani,  Sebastien Zoete,  Seppe Kerremans,  Axl Van himbeeck,  Lukas Baert.

3de rij (staf) : Andre Vanhoudt,  Koen Witters,  David Vanvuchelen,  Jan Schoofs,  Louis Geysmans.    (Dirk Driesen ontbreekt op de foto)

ELITE TEAM  U12

 Van links naar rechts :

1ste rij : Sira Timo,  Lazar Saif Eddien,  Bawuah Jordy,  Ferro Fabiano,  Lendfers Matt,  Geeroms Tobias,  Gharafi Saber,  Bayraktar Sonat,  Kibour Sahel,  Majdoub Saad.

2de rij : Vandeplas Gerard,  Degreef Thrystiaan,   Di Giuseppe Thibe,  Bilgin Yasin,  Ulupinar Yasar,  Duran Muhammed-Ali ,  Kalemkus Muhammed-Arda,   Deckers Noah,   Janezic Olivier,   Altug Metin,   Mirisola Robin,   Jaoui Anouar,  Ndenge Kongolo Joshue.

3de rij (staf) : Witters Koen  - Geysmans Dirk  - Kerkhofs Frank  - Musombo Prince

ELITE TEAM  U11

 

Van links naar rechts :

1ste rij : Santoro Christian, Decresson Lino, Da Costa Wilson, Vandebroek Tibo, Guerti Naoufel, Ramundo Melvin, Boesmans Thomas, La Barbera Yonni, Barry Alpha Amadou, Murru Sebastian, Mocsnik Manu, Stevens Achilles

2de rij : Verlinden Wout, Van de Ven Macayle Chike, Smets Senna, Majdoub Amjad, Boujdaine Hamza, Aouriaghel Yassin, Masanka Bungi Joyeux, Taghani Ilyes, Neba Denzel, Horemans Brecht, Coolen Jasper, Holemans Seth, Witters Lucas 

3de rij (staf) : Nijs Peggy, Rouvrois Sil, Witters Koen, Coeckelberghs Bjorn.

ELITE TEAM  U10

Van links naar rechts :

1ste rij : Jasper Palstermans, Xavio Vanhees , Antoine Beydts, Wout Bunkens, Lenn-Minh Tran , Maxim Russotto , Aymane Bargach , Davin Gijbels , Jelle Driesen , Konstantinos Karetsas , Karsten Proesemans.  Niet op de foto : Antoinio De Simone.

2de rij : Vince Aerts, Tijn Janssen , Anas Agandouz , Jeroen Croquey , Lander Vanhove , Warre Vanhoof , Mauritz Paesen, Sebastiaan Timmers, Axl Wins, Jasper Moors, Terry Van de Ven, Melle Peeters, Orin Reinat.

3de rij (staf) : Steven Slegers, Alain Pereira Battista, Koen Witters, Dirk Mertens, Frank Buelens, René Lairesse.

 

 

ELITE TEAM  U9

 

Van links naar rechts :

1ste rij : El Yazidi Sally, Verdonck Dries, Tamroucht Rayan, Verheyden Evert, Van Olmen Senne, Leunen Dario, Civ Tefvik, Da Costa Joaquim, Sidibe Mattiz Djeri, Adraoui Imad, Ouzounakis Tristan.

2de rij :  Vanderhallen Yari, Schreurs Jonathan, Vos Vincent, Vermeulen Erwin, Burgmans Mateja, Bonacci Emanuele, Reynders Rune, Redouane Ryane, El Morabet Sami, Gürsoy Kayhan, De Groof Jens, Ait Bahaouidder Rami, Filippo Niels.

3de rij (staf) : Renders Kris, Liebens William, Franssen Kenneth, Caubergh Raf, Witters Koen, Maggio Gino.

ELITE TEAM  U8

 Van links naar rechts :

1ste rij : Monacelli Kenzo, van der Meijden Leander, Nouwen Mats, Gijsels Kellen, Antunes Pereira Cruz, Liebens Karsten, Gilissen Alexander, Konings Sander, Caubergh Xavi, Joosten Sander

2de rij :  Pollaris Xander, Habarrih Ishaq, Cojocaru Emilio, Jaeken Jens, Dirckx Thomas, Perissi Leon, Corlu Ronas, Yilmaz Ismail, Renard Noa, Ajaarouj Younes

3de rij (staf) :  Haven Wouter, Masia Silvina, Korber Romina, Bruyninckx Brecht.  (Rob Lenaers niet op de foto)

ELITE TEAM  U7

 

Van links naar rechts :

1ste rij : Lenders Robbe, Frederix Mathies, Willems Myron, Wellemans Dylan, Senica Jesse, Sacchini Ilario, Reynders Emiel, Monopoli Savio en Santos Carvalho Victor.

2de rij : Bresciani Leano, Tresignies Milan, Rutten Cas, El Messkine Zayd, Bellantoni Samuel, Hilali Sofyane, Roman Sem, Broux Maxim.

3de rij (staf) : Schepers Kenneth, Vanhentenrijk Jannick, Guglielmelli Barbara en Schouterden Christophe.  

Niet op de foto : Gkanatsios, Bervoets Mathis, Roemers Lars.