Weekprogramma jeugdwerking KRC Genk 

 

WEEKPROGRAMMA  PERIODE 15/04/2019 TOT 21/04/2019

Maandag

15/04/2019

15u00

 

 

 

KRC Genk B

/

R. Antwerp FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

 

 

 

Dinsdag

16/04/2019

 

 

 

 

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

 

 

 

Woensdag

17/04/2019

 

 

 

 

Tornooi Bellinzona

 

KRC Genk U18

naar Zaventem

Bus 1

16u00

 

 

 

 

 

 

Tornooi Mallorca

 

KRC Genk U15

naar Weeze

Bus 2

07u00

 

 

 

 

 

 

Vic Theys Cup Thes

 

KRC Genk U12

 

Auto

 

 

 

 

 

 

 

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Ieper

 

KRC Genk U8(2)

 

Bus 3

09u00

Donderdag

18/04/2019

 

 

 

 

Tornooi Bellinzona

 

KRC Genk U18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Mallorca

 

KRC Genk U15

 

 

 

 

 

15u00

 

 

 

KRC Genk mix U13/U14

 

Studenten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

 

 

 

Vrijdag

19/04/2019

20u30

 

 

 

Standard de Liège

/

KRC Genk A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Bellinzona

 

KRC Genk U18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Mallorca

 

KRC Genk U15

 

 

 

 

 

KRC(1)

 

 

 

Tournoi sans Frontière

 

KRC Genk U14

 

Bus 4

09u00

 

 

 

 

 

 

Tornooi Overmars

 

KRC Genk U12

 

KRC(1)

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Victoria

 

KRC Genk U11

 

KRC(1)

 

 

 

 

 

 

 

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HVV Sterrentornooi

 

KRC Genk U10

 

Bus 5

10u30

 

 

 

 

 

 

HVV Sterrentornooi

 

KRC Genk U9

 

Bus 5

10u30

 

 

 

 

 

 

Tornooi Pelt

 

KRC Genk U8

 

 

 

Zaterdag

20/04/2019

 

 

 

 

Tornooi Bellinzona

 

KRC Genk U18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Mallorca

 

KRC Genk U15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tournoi sans Frontière

 

KRC Genk U14

 

KRC(1)

*

 

 

 

 

 

 

Tornooi Overmars

 

KRC Genk U12

 

KRC(1)

*

 

 

 

 

 

 

Tornooi Victoria

 

KRC Genk U11

KRC (1)

KRC(1)

*

 

 

 

 

 

 

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HVV Sterrentornooi

 

KRC Genk U10

 

   

 

 

 

 

 

 

HVV Sterrentornooi

 

KRC Genk U9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BF European Cup

 

KRC Genk U8

 

Auto

 

Zondag

21/04/2019

 

 

 

 

Tornooi Bellinzona

 

KRC Genk U18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Mallorca

 

KRC Genk U15

 In Weeze

 Bus 6

 13u15

 

 

 

 

 

 

Tournoi sans Frontière

 

KRC Genk U14

 

KRC(1)

*

 

 

 

 

 

 

Tornooi Overmars

 

KRC Genk U12

 

KRC(1)

*

 

 

 

 

 

 

Tornooi Loosdrecht

 

KRC Genk U11

KRC (1) *

KRC(1)

*

           

Algarve Cup

 

KRC Genk U10

In Zaventem

Bus 7

19u45

Adres Tornooi Ieper : Kvk Westhoek , picanollaan 1, 8900 Ieper

 

 

Adres Tournoi sans frontière : 84 rue René Binet, 89100 Sens

 

 

Adres tornooi Overmars : Sportpark "de Wachtelenberg", Sportlaan 5-7, 8162 BE Epe

 

 

Adres Tornooi Victoria '28 : Geessinkweg 282, 7544 RB Enschede

 

 

Adres HVV Sterrentornooi : "De Diepput", van Hogenhoucklaan 37, 2596 TA  's-Gravenhage

 

 

Adres Brussels F.E. Cup : Stade Communal Avenue du Suffrage universel à 1030 Bruxelles

 

 

Adres Tornooi Loosdrecht : Sportpark 't Jagerspaadje, 't Jagerspaadje 26, 1231 KJ Loosdrecht

 

 

2019 - Week 16

         

 

 

   

 

 

 

WEEKPROGRAMMA  PERIODE 22/04/2019 TOT 28/04/2019

Maandag

22/04/2019

20u00

 

 

 

Club Brugge

/

KRC Genk B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tornooi Bellinzona

 

KRC Genk U18

In Zaventem

Bus 1

23u45

 

 

 

 

 

 

Tournoi sans Frontière

 

KRC Genk U14

 

KRC(1)

*

Woensdag

24/04/2019

17u00

 

T2

 

KRC Genk U11

/

Standard de Liège

 

 

 

 

 

17u00

 

T1

 

KRC Genk U12

/

Standard de Liège

 

 

 

 

 

18u00

 

 

 

RC Hades

/

KRC Genk U8(3)

 

Auto

 

 

 

18u00

 

 

 

RC Hades

/

KRC Genk U7

 

Auto

 

Zaterdag

27/04/2019

20u30

 

 

 

K.AA Gent

/

KRC Genk A

 

 

 

 

 

13u30

 

T2

 

KRC Genk U15

/

Standard de Liège

 

 

 

 

 

13u30

 

T1

 

KRC Genk U16

/

Standard de Liège

 

 

 

 

 

11u00

 

T3

 

KRC Genk U7

/

KSC Lokeren O.Vl.

 

 

 

 

 

10u30

 

 

 

Standard de Liège

 

KRC Genk U13

 

Bus 2

8u30

 

 

10u30

 

 

 

Standard de Liège

 

KRC Genk U14

 

Bus 2

8u30

 

 

14u00

 

 

 

Standard de Liège

 

KRC Genk U18

 

Bus 3

11u30

Zondag

28/04/2019

10u30

 

 

 

Standard de Liège

 

KRC Genk U10(2)

 

Bus 4

8u30

 

 

10u30

 

 

 

Standard de Liège

 

KRC Genk U9(3)

 

Bus 4

8u30

 

 

10u30

 

 

 

Standard de Liège

 

KRC Genk U8(2)

 

Bus 5

8u30

 

 

17u00

 

 

 

ZVK Celtic Houthalen

 

KRC Genk U12 futsal

 

 

 

 

 

17u30

 

 

 

ZVC Panna Tongeren Z

 

KRC Genk U11 futsal

 

 

 

Adres Standard de Liège : Allée du bol d'air 11, 4031 Angleur

 

 

Adres ZVC Panna Tongeren Z : Sporthal Tongeren Tio, Koninksemsteenweg, 3700 Tongeren

 

 

Adres ZVK Celtic Houthalen : Sporthal Houthalen Lakerveld, Guldensporenlaan 16a, 3530 Houthalen-Helchteren

 

 

2019 - Week 17

         

 

 

   

 

 

 

 

Luminus Arena = A

Velden B-complex = B - C
Velden Jeugdcomplex = T1 - T2 - T3(Kv) - T4 - T5‚Äč